Aktywne filtry

Artykuły higieniczne

Rodzice wiedzą, jak istotne jest odpowiednie dbanie o higienę swojego dziecka. Prawidłowa pielęgnacja i...

Rodzice wiedzą, jak istotne jest odpowiednie dbanie o higienę swojego dziecka. Prawidłowa pielęgnacja i wyrobione dobre nawyki rodziców, pozwolą na odpowiedni rozwój i zdrowie swojej pociechy. W naszym sklepie znajdziesz artykuły, które pozwolą zadbać o higienę jamy ustnej dziecka: specjalne szczoteczki w różnych kolorach, naturalne pasty do zębów w owocowych smakach czy żel na ząbkowanie.

Wybór odpowiedniej szczotki do włosów dla niemowlaka z miękkim włosiem, pozwoli zadbać nie tylko o delikatne włosy, ale również pozwoli wyciszyć i uspokoić dziecko, poprzez wykonywanie relaksującego masażu całego ciała.

Czytaj więcej

Podkategorie

 • Zestawy do paznokci

  Pielęgnacja paznokci u dzieci jest zawsze wyzwaniem dla rodziców. Na pewno nie pomaga też fakt, że paznokcie...

  Pielęgnacja paznokci u dzieci jest zawsze wyzwaniem dla rodziców. Na pewno nie pomaga też fakt, że paznokcie maluszków rosną szybciej niż u dorosłych. Bardzo ważny jest zabieg obcinania paznokci, ponieważ dziecko bezwiednie może drapać się, nawet aż do krwi. Nasz sklep posiada specjalne zestawy do paznokci, które pomogą bezpiecznie i szybko obciąć zbyt długie paznokcie. W swojej ofercie posiadamy:

  • zestaw do paznokci — w zestawie znajdują się nożyczki z zaokrągloną końcówka, pilniczek i cążki,
  • cążki — pewnie i bezpiecznie obcinają delikatne paznokcie u dzieci i niemowlaków.

  Wszystkie produkty przeznaczone do pielęgnacji paznokci u dzieci, wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Specjalne zaokrąglone końcówki, pozwolą szybki i bezpiecznie zadbać o paznokcie maluszka.

  Nasz sklep współpracuje z najlepszymi markami, które od wielu lat dbają o zdrowie i higienę mamy i dziecka. U nas zaopatrzysz się w niezbędne artykuły, które ułatwią pielęgnację maluszka.

  Czytaj więcej
 • Szczoteczki do zębów
 • Aspiratory i gruszki...
 • Podkłady do przewijania

  Podkłady idealnie sprawdzą się jako materiał chroniący przed położeniem maluszka na zimny materiał przewijaka....

  Podkłady idealnie sprawdzą się jako materiał chroniący przed położeniem maluszka na zimny materiał przewijaka. Zabezpieczą przed pobrudzeniem i oszczędzają rodzicom dodatkowej pracy przy sprzątaniu.

  Podkłady nie tylko pomogą młodym rodzicom, podczas okresu pieluszkowego u ich dzieci, ale również zabezpieczą pościel i łóżeczko u starszego dziecka, w okresie nauki korzystania z nocnika. Podkłady jednorazowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, ponieważ po ich użyciu można je wyrzucić. W naszej ofercie posiadamy podkłady do przewijania w dwóch rozmiarach:

  • podkłady 40 cm × 60 cm
  • podkłady 60 cm × 90 cm

  Bardzo duża chłonność pozwoli zapewnić odpowiednią ochronę przed przeciekaniem. Zewnętrzna filia ochroni przed zabrudzeniami. Zastosowany w podkładach superabsorbent wchłonie płyny i zneutralizuje nieprzyjemne zapachy. Podkłady do przewijania służą nie tylko maluszkom, ale i ich mamom, które stosują je podczas połogu.

  Czytaj więcej
 • Pasty do zębów
 • Środki do prania
  Bardzo ważne jest, aby rodzic wybierał artykuły do prania dedykowane dla dzieci. Nie można kupować...
  Bardzo ważne jest, aby rodzic wybierał artykuły do prania dedykowane dla dzieci. Nie można kupować silnych detergentów, które bardzo szybko mogą podrażnić delikatną skórę dziecka, powodując dyskomfort maluszkowi. Dziecko ma bardzo wrażliwą i delikatną skórę, dlatego należy wybierać produkty do prania, które nie posiadają zbędnych i silnych dodatków. U nas rodzice zaopatrzą się w:
  • biodegradowalny płyn do prania — idealny do białych i kolorowych rzeczy, dodatek ziołowych wyciągów działa przeciwzapalnie i kojąco,
  • ekologiczny odplamiacz do tkanin — łagodne składniki użyte do produkcji płynu, pozwolą szybko i bezpiecznie odplamić każdą plamę, bez ryzyka zaszkodzenia maluszkowi.

  Nasze produkty do prania, posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, co gwarantuje bardzo wysoką jakość. Dodatki naturalnych wyciągów z ziół, pomagają i łagodzą podrażnienia.

  Czytaj więcej
 • Płyny do mycia butelek...
 • Kosze i wkłady