Aktywne filtry

Komplety pościeli

Jesteś rodzicem dorastającego dziecka i nie wiesz jakie pościele wybrać dla swojego maluszka? Nie masz pojęcia, jaki rodzaj materiału...

Jesteś rodzicem dorastającego dziecka i nie wiesz jakie pościele wybrać dla swojego maluszka? Nie masz pojęcia, jaki rodzaj materiału będzie pasował twojemu dziecku? A może po prostu nie masz głowy do wybierania pościeli i boisz się, że wybierzesz źle?

Jeśli to wszystko doskonale do ciebie pasuje, świetnie trafiłeś. Nasz sklep ma w ofercie najlepsze komplety pościeli dziecięcej.

Wiele rozmiarów pościeli

Oferujemy duży wybór pościeli o różnych rozmiarach (Dwuczęściowe komplety pościeli dziecięcej mają rozmiary 100 cm × 135 cm oraz 140 cm × 200 cm, plus jedna poszewka o rozmiarach 40 cm × 60 cm, trzyczęściowe komplety mają rozmiary 200 cm × 220 cm). Dwuczęściowe komplety składają się z pościeli i poduszki, a komplety trzyczęściowe składają się z kołdry, poduszki i z prześcieradła. Staramy się, aby każde dziecko znalazło na siebie odpowiedni rozmiar, tak aby czuło największą wygodę w łóżku.

Oferujemy różnorodność kolorów

Mamy wiele kolorów (różne odcienie czerwonego, zielonego, niebieskiego, żółtego) i wiele wzorów dla pościeli (mamy postacie z filmów Disneya, kreskówek, a także wiele innych). Jeśli twoje dziecko chce szczególny dla siebie kolor, to na pewno go znajdziemy.

Pościele muszą być stworzone z jak najlepszego materiału

Nasze pościeli są wyprodukowane z najlepszego materiału — dbamy oto, aby twój maluszek jak najlepiej spał. Nasze produkty są miękkie i przyjemne w dotyku, co zapewni twojemu dziecku jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Pościele są starannie wykonanie, tak aby nie było ani jednej skazy na niej, bo przecież dzieci zasługują na wszystko, co najlepsze.

Każde dziecko ma swój styl

Każde dziecko zasługuje na pościel, jaką chce, dlatego powstał ten sklep. Od małego, człowiek ma swój własny styl i zainteresowania — aby je rozwijać, są potrzebne nawet najmniejsze rzeczy takie jak dekoracje w pokoju.

Dlaczego pościel jest tak ważna

Innym bardzo ważnym powodem, dlaczego pościel jest tak ważna, jest to, że jako małe dziecko sen ma dla nas znaczenie kluczowe. Według różnych danych ponad jedną trzecią życia przesypiamy (większą część, gdy jesteśmy małymi dziećmi), dlatego sen jest tak ważny dla twojego maluszka. Ważniejszym aspektem od ilości przespanych godzin jest jednak w jakim komforcie śpi dziecko. Od komfortu zależy właśnie pościel dziecięca.

Co jest najważniejsze?

Najważniejsze jest, aby twoja pościel ukoiła twoje słoneczko do snu. Należy jednak pamiętać, że najpierw trzeba sprawdzić, z jakiego materiału jest pościel, a następnie zastanowić się jak ona ma wyglądać. Jest to szczególnie ważne, jeśli twoje dziecko jest na coś uczulone. Jeżeli ma stwierdzone jakieś uczulenie, trzeba dla niego specjalną pościel antyalergiczną. Poza tym poleca się, żeby pościel była zrobiona z jak najlepszej bawełny, ponieważ jest to materiał, który pochłania wilgoć, a pomimo tego nie jest ani trochę mokry w dotyku.

Dzięki temu włókna są odporne na rozciąganie, przez co tak łatwo się nie niszczy. Bawełniana pościel bardzo dobrze utrzymuje ciepło i jest naprawdę miękka w dotyku (ten aspekt jest szczególny dla niemowląt).

Co powinno być we wnętrzu pościeli dla dzieci

To już zależy od ciebie, co będzie zawierało wnętrze pościeli twojego dziecka. Najpopularniejszymi opcjami są pościele puchowe albo pościel puchowa z pierzem. Jako wskazówkę co wybrać przypomnimy fakt, że puch jest o wile lżejszy niż pierze, a nawet lepiej ociepla organizm twojego słoneczka. Niestety, z tymi trzeba często uważać, bo wiążą się z nimi problem, który opisaliśmy powyżej — mogą powodować alergie u małych dzieci. Alternatywą może okazać się wełniane wypełnienie, która daje dziecku bardzo dużo ciepła i bardzo dobrze przepuszcza powietrze przez pościel.

Dlaczego kolor pościeli ma znaczenie?

Kolory pościeli dziecięcej są o tyle ważne, ponieważ wpływają one na emocje dziecka. Dlatego każdy rodzic powinien zastanowić się, jaki kolor powinien otaczać twoje dziecko, bo mogą mocno wpłynąć na jego umysł.

Wybierzcie pościel dla swojego malucha!

Teraz wiedzie wszystko temat tego, na jakie aspekty trzeba zwrócić uwagę, nie pozostanie nam nic innego jak zaprosić cię na zakupy na naszej stronie internetowej. Powodzenia w doborze odpowiedniej pościeli dla dziecka.

Czytaj więcej