Aktywne filtry

Kubki i bidony

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiedni bidon dla dziecka jest jednym z obowiązkowych...

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiedni bidon dla dziecka jest jednym z obowiązkowych elementów wyprawki dla starszaka. Nierzadko zdarza się, że zapisując nasze dziecko do żłobka czy przedszkola, na liście niezbędnych przedmiotów obok kapci i stroju na przebranie, możemy znaleźć bidon na wodę dla dzieci.

Kubki ze słomką ułatwiają pracę nauczycielom przedszkola i gwarantują nam, że nasze dziecko w czasie posiłku nie wyleje na siebie całej jego zawartości. Kubek na wodę przydaje się również w domu — stawiając go na stole w zasięgu wzroku dziecka, dbamy o prawidłowe nawodnienie naszego malucha oraz kształtujemy jego nawyki żywieniowe, nie musząc się przy tym obawiać zalania kanapy ani powodzi na podłodze.

Proponowane przez nas kubki doskonale sprawdzą się również w czasie spacerów. Dzięki bidonom możemy uniknąć codziennego kupowania wody w plastiku — wystarczy, że przed wyjściem z domu uzupełnimy bidon przefiltrowaną wodą i zapakujemy go do naszej torby. Takie rozwiązanie zaoszczędzi nam niepotrzebnych wycieczek do sklepu i sprawi, że w każdej chwili będziemy mogli pomóc dziecku ugasić pragnienie po męczącej zabawie. Poznaj naszą ofertę jakościowych bidonów dla dzieci i przekonaj się o tym, że pierwsze kroki ku samodzielności wcale nie muszą być trudne!

Kubki dla niemowląt

Zastanawiasz się jak wybrać pierwszy kubek dla swojego dziecka? Jeżeli Twój maluch skończył sześć miesięcy warto, aby rozpoczął naukę samodzielnego picia. Do tego celu doskonale sprawdzą się oferowane przez nas silikonowe, otwarte kubeczki. Warto pamiętać o tym, że naukę picia rozpoczynamy od podawania gęstych napojów, takich jak jogurty, koktajle czy zupy krem — dzięki temu możemy zminimalizować ryzyko zachłyśnięcia się pokarmem. Warto też zwrócić uwagę na to, żeby nie wlewać dziecku płynu do ust, to maluch powinien brać aktywny udział w jego pobieraniu z kubka. Dopiero kiedy dziecko opanuje umiejętność picia gęstych płynów, możemy zacząć podawać wodę.

Kubek niekapek może wydawać się kuszącą i bezpieczną opcją na tym etapie, ale należy pamiętać o tym, że niekapek, mimo że jest doskonałym wyborem dla starszego dziecka, nie będzie odpowiedni dla maluszków, które dopiero zaczynają naukę picia, ponieważ taki kubek niepotrzebnie utrwali maluchowi odruch ssania i kąsania, a to może w późniejszym czasie zaburzyć proces rozszerzania diety

Bidon na wodę dla dzieci

Twój maluch nauczył się pić z otwartego kubeczka? Pora rozpocząć kolejny etap nauki picia! W naszym asortymencie znajdziesz produkty doskonale sprawdzające się dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. W tym wieku doskonałym wyborem będzie bidon ze słomką dla dzieci. Proponowane przez nas bidony są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dostosowane do wieku i umiejętności użytkownika.

Dlaczego warto postawić na bidon ze słomką?

Poza ich praktycznym aspektem pełnią one również funkcję wspomagającą rozwój dziecka. Dzięki słomce woda zamiast na podłodze wyląduje w brzuchu malucha, a to z pewnością doceni każdy rodzic, który nie będzie musiał co rusz wycierać mokrej podłogi. Natomiast odpowiednio dobrana słomka przyczyni się do trenowania i wzmacniania przez dziecko mięśni podniebienia i warg, a to z kolei może przełożyć się na prawidłowy rozwój całego aparatu mowy i usprawnienie nauki mówienia. Bidon ze słomką dla dzieci to doskonała inwestycja pod względem czasu rodzica i zdrowia dziecka. 

Bidon dla 3 latków

A co ze starszymi dziećmi? Twoje dziecko nie chce już pić ze słomki, ale Ty nie chcesz nosić na spacery szklanki i dodatkowej butelki z wodą? W takiej sytuacji kubek niekapek będzie doskonałym wyborem. Wybierając jeden z naszych niekapków, nie musisz obawiać się zalania torebki, a Twoje dziecko wciąć będzie miało stały dostęp do wody, dzięki czemu dalej będziesz mogła kształtować jego nawyki żywieniowe. Oferowane przez nas produkty są wykonane z przyjaznego dla dzieci tworzywa, bez obaw można je wyparzać i myć w zmywarce. Są lekkie, dzięki czemu nie będą dodatkowo obciążały Twojej spacerowej torby, a szeroki wybór wzorów i kolorów wpływa na to, że bez trudu znajdziesz produkt, który będzie zadowalał gusta estetyczne najmłodszego odbiorcy. 

Czytaj więcej