Aktywne filtry

Lista produktów marki B.Box

Firma B.Box to australijska firma, która jest wypadkową szczęśliwego zrządzenia losu i pasji do tworzenia bezpiecznych funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań odpowiadających codziennym potrzebom rodziców.

Poznaj dlaczego marce B.Box zaufały tysiące klientów na całym świecie

Panie Monique Filer i Dannielle Michael, założycielki marki, odkryły w sobie umiejętność kreatywnego tworzenia prostych rozwiązań wspomagających codzienną opiekę nad dzieckiem. W głowach wykiełkował im wtedy pomysł, jak wykorzystać potencjał drzemiący w rodzących się pomysłach. Początkowo luźna koncepcja, która zrodziła się z chęci połączenia „zabawa i funkcjonalność” nabrała realnego kształtu – przestała być marzeniem.

W 2007 roku B.Box pewnym krokiem wkroczyła na rynek, gdzie użyteczny i praktyczny kontent powoli stawał się wyznacznikiem widoczności i sukcesu firmy.

W tym świecie B.Box funkcjonuje nadal – z taką samą pasją i jeszcze większym zaangażowaniem. Firma nie działa jednak już tylko na lokalnym rynku – postanowiono rozszerzyć działalność, bo pracę zaczęło doceniać coraz więcej klientów na całym świecie.

Tak do zespołu B.Box dołączyły kolejne przedstawicielstwa zlokalizowane w różnych częściach świata i jako te „perełki”, przyczyniają się do kreatywnego rozwoju marki.

Stworzona seria produktów proponowanych przez B.Box skupia się na bezpiecznych, ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązaniach przydatnych dla rodziców podczas codziennej „pracy” z dzieckiem.

Jakie produkty B.Box posiada w swojej ofercie?

W skład asortymentu, oferowanego przez B.Box wchodzą między innymi produkty do: 

  • picia

  • jedzenia

  • przechowywania

  • gryzaki

Produkty te mają wiele zalet, ale jedną z największych jest to, że potrafią sprostać wysokim wymaganiom i oczekiwaniom klientów. O czymkolwiek byśmy nie pomyśleli w kwestii pielęgnacji i karmienia małych dzieci, znajdziemy odpowiednie, bardzo funkcjonalne, przemyślane i dopracowane w każdym detalu rozwiązania, które nie tylko sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, ale również cieszą oko. Wśród hitowych propozycji B.Box na pewno należałoby wymienić, doceniane przez rodziców na całym świecie rozwiązania, jakim są portfele na pieluchy, podróżne śliniaki w saszetce, sztućce i miseczki do nauki jedzenia, piękne i kolorowe pudełka śniadaniowe oraz, a właściwie przede wszystkim, kubki niekapki ze specjalnie obciążoną słomką oraz bidony dla starszych dzieci.

Bezpieczne dla dzieci i niemowląt

Aby sprostać wymaganiom rynku i klienta oraz być w ścisłej czołówce firm funkcjonujących w zgodzie z panującymi trendami środowiskowymi, materiały wykorzystywane do produkcji asortymentu pozbawione są szkodliwych substancji (między innymi takich jak: BPA, PCW, ftaleny), których obecność mogłaby mieć znaczący wpływ na zdrowie i rozwój dziecka. Eliminacja tego typu związków pozwala również ograniczyć niepożądany wpływ na środowisko naturalne, jak również ułatwić sprawę ponownego wykorzystania w procesie recyklingu.

Zastosowanie odpowiednio trwałych i dobrej jakości materiałów, jak również zapewnienie dogodnego asortymentu akcesoriów oraz części zamienne dla oferowanych produktów pozwala cieszyć się nimi przez długie lata, co również ma znaczący wpływ na ogólnie panujący trend „bycia w zgodzie z naturą”.

Ładnie zaprojektowane produkty do karmienia

Nie można też nie wspomnieć o zaletach wizualnych. Kubki, bidony, miseczki, termosy, pudełka na jedzenie i inne gadżety są po prostu ładne. Różnorodna kolorystyka i nowoczesne formy powodują, że te produkty, oprócz swoich walorów funkcjonalnych, są również modne i odpowiednie dla nowoczesnych rodziców, którzy szukają dla swoich maluchów „indywidualności”. Można pokusić się o stwierdzenie, że każdy, kto choć raz miał, bądź będzie miał okazję użytkować coś z asortymentu od B.Box, zapewne stanie się fanem tej marki, ponieważ są to rzeczy trwałe, zaprojektowane ze smakiem, bardzo nowoczesne i wszechstronne.