Aktywne filtry

Lista produktów marki Bocioland

Fakty na temat marki Bocioland

Jest to w pełni polska firma, która codziennie towarzyszy setkom, a nawet tysiącom polskich dzieci i mam podczas zabawy, jedzenia, czy pielęgnacji. Celem Bociolandu jest sprawienie, by czas macierzyństwa i dzieciństwa mógł być jeszcze lepszy niż dotychczas. Produkty marki Bocioland wielokrotnie odnosiły sukces, a świadczyć może o tym rzesza zadowolonych klientów, którzy regularnie zaopatrują się w nie do tej pory. Wynika to z tego, iż są one w sposób odpowiedni dostosowane do realiów związanych z macierzyństwem. 

Odpoczynek

W sekcji tej znajdziemy produkty związane z czasem, w którym dziecko ma przerwę od wszelkiego wysiłku i nabiera siły na dalszą część dnia. Zawiera ona kocyki, gryzaki, pościele, rogale do karmienia, gryzaki, czy inne tego typu produkty. 

Do wartych szczególnej uwagi należy gryzak drewniano-silikonowy LISEK o kolorze niebieskim, czy biały kocyk bambusowo-wełniany Roma. Ten pierwszy idealnie sprawdza się w okresie ząbkowania, gdy dziecko ma silną potrzebę gryzienia. Wręcz w idealny sposób dostosowuje się on do dziąseł pociechy. Natomiast w przypadku kocyka to ma on wiele zalet. Przede wszystkim jest miły w dotyku i niezwykle komfortowy w użytkowaniu, co więcej ma on właściwości antybakteryjne, a także antyalergiczne. Oczywiście to nie są jedyne wartościowe artykuły z tej kategorii i zdecydowanie warto zapoznać się z resztą.

Higiena

Bocioland dba o rozwój i posiada artykuły związane ze zdrowiem fizycznym dziecka. Mają one zapewnić mu jak najlepsze warunki do rozwoju. Dzielimy je na akcesoria okołoporodowe, jednorazowe i podgumowane. W ich skład znajdziemy różne rodzaje podkładów podgumowanych, oraz jednorazowych, a także woreczki do sterylizacji i przechowywania pokarmu. Przedmioty te znajdują największe zastosowanie w okresie poporodowym malucha.

Żywienie

Bocioland w swojej ofercie posiada rzeczy niezbędne do spożycia pokarmu przez dziecko. W skład tej sekcji wchodzą różnego rodzaju miseczki, w tym miska koloru niebieskiego z przyssawką i łyżeczką, kubki, bidony, akcesoria i w innowacyjny sprzęt, którym zdecydowanie jest suszarka do butelek i smoczków, która jest niezwykle praktycznych rozwiązaniem w kuchni każdego rodzica.

Pielęgnacja

Tu znajdziemy przedmioty związane z dbaniem o malucha. Należą do nich pieluszki bambusowe, zestawy Minky i Velvet, czyli artykuły tekstylne idealnie sprawdzające się jako posłanie w łóżkach, kołyskach i wózkach, okrycia kąpielowe, a także szczotki do włosów z w pełni naturalnym włosiem. Każdy rodzic chcący jak najlepiej dbać o swoje dziecko powinien się w nie zaopatrzyć. 

Nowości Bocioland

W ofercie marki Bocioland znajdziecie wiele fantastycznych nowości, w tym różnego rodzaju pieluszek bambusowych, gryzaków, kocyków bambusowych, czy śliniaków.