Aktywne filtry

Lista produktów marki Janod

Zabawki utkane z marzeń

Janod jest francuską firmą z długoletnim stażem — na rynku istnieje od 1970 roku. Janod wspiera rozwój dzieci poprzez zabawę i angażuje się w kreację fantastycznego świata maluchów. Połączenie francuskiej estetyki, delikatnego wzornictwa oraz materiałów najwyższej jakości, które gwarantuje marka Janod, zapewnia nie tylko o bezpieczeństwie małych użytkowników, ale także niepodważalnej radości z zabawy. Co bardzo istotne, zabawki te zasługują na miano zaufanych, ze względu na spełnienie wszystkich norm bezpieczeństwa, jak: EN71-1, EN71-2, EN71-3 a także REACH.

Janod stawia na drewno

Wśród materiałów użytych do produkcji, w tym przypadku, przewagę stanowi drewno, choć nie tylko. Drewniane zabawki są ponadczasowe i niezwykle urokliwe. Dzięki estetycznemu wykonaniu dziecko uniknie wrażenia "bałaganu" i nieprzyjemnego przebodźcowania.

Niepodważalny atut stanowi to, że marka ta oferuje wiele produktów edukacyjnych, które wspomagają rozwój psychoruchowy dzieci, ich koordynację, zręczność, a także wyobraźnię i zdolność logicznego myślenia. Są to między innymi sortery kształtów lub kostki wielofunkcyjne. Druga z wymienionych potrafi zająć, siedzące już, dziecko na długi czas doskonałej zabawy, przy której rozwija ono swoje zdolności; posiada różne elementy na każdej ze ścian, dzięki czemu nie nudzi się zbyt szybko. Na przykład koło zębate, sorter kształtów, pętlę, lusterko czy labirynt, który trenuje tak zwaną małą motorykę.

Przyjemna kolorystyka i przyjazne zwierzęce wzory zachęcają dziecko do eksplorowania poszczególnych części. Inna forma tego typu zabawy to wielofunkcyjny stolik drewniany, pchacz lub w mniejszej formie — Trójkąt. Ciekawą formą spędzania czasu dla maluchów w wieku od 1 do 3 lat może być zabawa kulodromem, który pobudza ciekawość małego odkrywcy, zachęca do eksperymentowania oraz rozwija małą motorykę.

Coś dla starszych

Nie tylko najmłodsi znajdą radość z korzystania zabawek od Janod. Marka oferuje także produkty dla starszych dzieci. Tablica z magnesami w walizce 4w1 wspiera w nauce pisania oraz czytania dzieci w wieku od 3 do 8 lat, zapewniając jednocześnie doskonałą rozrywkę. Ze względu na swój format jest łatwa w przenoszeniu, ale jednocześnie nie zbyt mała, dzięki czemu nie ogranicza użytkowników i ich wyobraźni. Dzieciom w tym samym przedziale wiekowym dobrą zabawę, którą ciężko się znudzić, zagwarantują, charakterystyczne dla Janod, magnetyczne układanki w postaci książek "Magnetibook" - do wyboru wiele rodzajów, między innymi Śmieszne buzie, Alfabet, Dinozaury, Cztery pory roku lub Zwierzęta. Jest to świetna forma spędzania czasu nie tylko w domu, ale także doskonałe zajęcie w podróży.

Puzzle i gry

Janod przedstawia szeroką gamę produktów w kategoriach puzzle i gry. Piękne obrazy do składania znajdą tu dzieci już od 18 miesięcy, ale także bardziej skomplikowane wzory od ósmego roku życia. Niektóre z nich stanowią niemałe wyzwanie (a przy tym doskonałe wrażenia artystyczne), na przykład Wieloryb, składający się z tysiąca elementów. Ponadto Janod stworzył puzzle sensoryczne, których elementy wykonane są z różnej struktury, co dodatkowo stymuluje rozwój najmłodszych.

Janod proponuje rozwiązanie na spędzanie wolnego czasu w towarzystwie rodziców, rodzeństwa lub większej grupy dzieci — przy wspólnym graniu. Można tu znaleźć między innymi grę w łowienie rybek za pomocą magnetycznej wędki, co doskonale rozwija precyzję, koordynację, ćwiczy cierpliwość, a jednocześnie zawsze angażuje dzieci oraz sprawia dużo radości i satysfakcji. A także ponadczasowe domino oraz gry zręcznościowe na przykład rzutki, zwariowane patyczki i gry balansowe, dostarczające niemało emocji, a jednocześnie ćwiczące precyzję i koncentrację. Zapewnia to rozrywkę nie tylko dzieciom, ale także ich opiekunom. Co za tym idzie, oprócz rozwoju, zbliża.

Janod wspiera rozwój poprzez muzykę

Obcowanie z muzyką to bardzo istotny element w życiu każdego malucha. Janod stworzył linię pięknych instrumentów dla najmłodszych. Od cymbałków, poprzez ukulele czy bębenek, aż po drewniane, elektroniczne 18-klawiszowe pianino.

Marka Janod zapewnia szeroką gamę zabawek doskonałej jakości, która przyciąga swoją estetyką oraz różnorodnością. Warto zapoznać się z pełną ofertą i wybrać odpowiednie akcesoria dla swojego dziecka lub niezawodny prezent dla innego małego odkrywcy.