Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Lista produktów marki Moonie

Moonie to rodzinna firma, która zaprojektowała każdy produkt od początku do końca, aby był on taki, jakiego sami chcieliby kupić. Ich celem było stworzenie zabawki szumiącej, która uspokaja i usypia dzieci przyjemnymi szumami nagranymi w naturalnym środowisku. Skuteczność dźwięków została przetestowana na tysiącach dzieci. Uspokajające dźwięki zostały dobrane na podstawie badań pediatrycznych, co doprowadziło do powstania szumiącego misia Moonie.

Moonie posiada wbudowaną lampkę nocną, która pomaga rodzicom w nocnej pielęgnacji dziecka, a starszym w przezwyciężeniu lęku przed ciemnością. Ładowana jest przy pomocy kabla USB (dołączonego do zabawki) i nie wymaga dokupowania dodatkowych baterii ani akumulatorków.

Miś Moonie

Chcemy, żeby nasze dzieci dorastały w zdrowym i zrównoważonym środowisku. Dlatego stworzyliśmy serię pluszowych misiów, które nazywamy "ORGANIC". Te urocze zabawki są wykonane z bawełny organicznej, która posiada certyfikat GOTS. Co więcej, ich wypełnienie to materiały z recyklingu.

Ekologiczne Barwniki

Kiedy mówimy o kolorach, używamy tylko nietoksycznych barwników. Dzięki temu możesz być pewien, że Eko-Misie są wolne od jakichkolwiek szkodliwych substancji.

Oszczędność Wody i Zasobów

Nasza bawełna organiczna pochodzi z upraw ekologicznych zlokalizowanych w Europie. Co ciekawe, uprawa tej bawełny zużywa o połowę mniej wody niż tradycyjne metody. To kolejny krok w kierunku ochrony naszej planety.

Wolne od GMO

Nie znajdziesz w naszych misiach żadnych materiałów wytworzonych z użyciem GMO (organizmów genetycznie modyfikowanych). To dla nas ważne, bo chcemy, żeby nasze produkty były jak najbardziej naturalne.

Misie z kolekcji MOONIE ORGANIC są jedynymi zabawkami szumiącymi wykonanymi z certyfikowanej bawełny organicznej GOTS.

Misie są idealne dla noworodków i małych dzieci. Dlaczego? Ponieważ bawełna, z której są wykonane, pochodzi z upraw, gdzie nie używa się żadnych szkodliwych pestycydów czy nawozów. To sprawia, że są one całkowicie bezpieczne dla delikatnej skóry maluchów.

Królik Moonie

Zastanawiasz się, jak zapewnić swojemu maluszkowi spokojny i głęboki sen? Poznaj naszego Króliczka MOONIE, który jest nie tylko uroczą zabawką, ale również profesjonalnym narzędziem do usypiania dzieci.

Naturalne Dźwięki dla Lepszego Snu

Króliczek MOONIE wykorzystuje różowe szumy, które są całkowicie bezpieczne i naturalne. Dzięki nim Twoje dziecko szybciej się wyciszy i zasypia. Nie musisz się martwić o jakość snu maluszka – MOONIE za to zatroszczy się jak nikt inny.

Lampka Nocna z Kolorową Magią

Ale to nie wszystko! Nasz Króliczek MOONIE jest również lampką nocną, która może świecić w siedmiu różnych kolorach. Te delikatne barwy dodatkowo uspokoją Twoje dziecko i stworzą przytulną atmosferę w pokoju.

Inteligentne Funkcje dla Twojej Wygody

Co więcej, MOONIE jest wyposażony w czujnik płaczu. Oznacza to, że gdy Twoje dziecko się zbudzi i zacznie płakać, Króliczek automatycznie włączy się, aby je uspokoić. A ładowanie? Proste i wygodne przez USB!

Idealny Prezent na Każdą Okazję

Szukasz idealnego prezentu dla nowonarodzonego dziecka lub na baby shower? Króliczek MOONIE jest pięknie zapakowany i z pewnością zrobi wrażenie na każdym. To prawdziwy "must have" w wyprawce każdego maluszka.

Szumisie Moonie

MOONIE to jedyna zabawka szumiąca, która oferuje najwyższej jakości naturalne różowe szumy, nie generowane komputerowo. Dzięki temu, że szum bicia serca jest autentycznym nagraniem z wnętrza brzucha mamy, dziecko może się uspokoić i poczuć bezpiecznie, słysząc znany sobie dźwięk. Dźwięki fal morskich zostały nagrane nad Bałtykiem, a odgłosy leśnego strumienia w Tarach.