Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Lista produktów marki Zimpli Kids

Zimpli Kids to twórca najbardziej wyjątkowych zabawek dla dzieci na rynku! Stworzyliśmy zabawne produkty, które wystarczy zalać wodą, aby zapewnić dzieciom i rodzicom niezapomniane wrażenia podczas kąpieli i zabaw sensorycznych. Niezwykłe tekstury, kolory, dźwięki i zapachy naszych produktów sprawiają, że są one idealne do wielozmysłowej i nieuporządkowanej zabawy w domu lub w placówce edukacyjnej.

Pracowaliśmy ciężko, aby zmniejszyć nasz wpływ na nasze środowisko i jesteśmy dumni, że możemy teraz zaoferować produkty, które są przyjazne dla środowiska i biodegradowalne!

Być może najlepiej znasz nas z naszych słynnych Gelli Baff i Slime Baff; dwóch biodegradowalnych proszków, które pozwalają na przemianę wody w goo lub slime i z powrotem! Te magiczne proszki stały się wirusową sensacją, z ponad 9 BILIONAMI wyświetleń na YouTube od niezależnych recenzentów z całego świata.

Udane wykorzystanie mediów społecznościowych pozwoliło nam na zapewnienie dystrybucji na całym świecie, a obecnie dostarczamy naszą zabawę w czasie kąpieli do ponad 50 krajów. Na początku 2017 roku Simba Toys, największy europejski dystrybutor zabawek, stał się głównym udziałowcem Zimpli Kids.

Produkty Gelli i Slime naszej firmy zostały wyróżnione akredytacją jednej z najbardziej szanowanych organizacji charytatywnych w Wielkiej Brytanii, British Skin Foundation (BSF). BSF jest liderem w dziedzinie badań nad chorobami skóry w Wielkiej Brytanii.