Aktywne filtry

Mufki i rękawiczki

Szukasz alternatywy dla rękawiczek w celu ochronienia rąk podczas spaceru z wózkiem dziecięcym? Idealnie trafiłeś!...

Szukasz alternatywy dla rękawiczek w celu ochronienia rąk podczas spaceru z wózkiem dziecięcym? Idealnie trafiłeś! Mufki to produkt stworzony dla rodzica, który uwielbia wyjścia ze swoją pociechą w wózku w dni nie tylko ciepłe i słoneczne, ale również zimą, gdy temperatury spadają, a warunki panujące na zewnątrz nie zachęcają do wyjścia. 

Codzienne spacery są wskazane nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci, gdyż dostarczają promieni słonecznych, czyli cennej witaminy D, również w dni chłodniejsze, gdy słońce jest zasłonięte chmurami. Wyjście na zewnątrz także sprzyja wytworzeniu melatoniny, która odgrywa jedną z głównych ról w śnie dziecka. Pomaga w zaśnięciu oraz poprawia jakość snu. Dlatego nie powinniśmy rezygnować, chociażby z krótkiego codziennego spaceru, a pogoda nie powinna w tym przeszkodzić, ponieważ jest więcej plusów spacerowania. Grubszy sweterek i kombinezon ochroni maleństwo przed mrozem. 

Co z nami, rodzicami?

Ważne, żeby pamiętać, że nie tylko trzeba dbać o ubiór i wygodę dziecka, ale też pamiętajmy, aby zadbać o nas samych, ponieważ też jesteśmy wystawieni na panujące warunki atmosferyczne. Zwróćmy szczególną uwagę na nasze dłonie, w końcu to one są najbardziej narażone na przemarznięcie i zawianie. Płacz dziecka, wypadnięcie smoczka lub chęć poprawy czapeczki będzie wiązała się z ciągłym zatrzymaniem wózka i ściąganiem zwykłych rękawiczek, a co za tym idzie, będzie rosła nasza frustracja, aż w końcu przy kolejnym ściągnięciu zdecydujemy się na pozostawienie dłoni bez ochrony. Wtedy nie szybko o chorobę lub problemy skórne spowodowane wychłodzeniem.

A więc co jest polecane na zimowe spacery?

Naprzeciw wychodzą mufki-rękawice stworzone specjalnie do wózka. Od kilku lat ich popularność coraz bardziej rośnie. Zachwycają nie tylko skuteczną ochroną oraz niebywałym komfortem użytkowania, ale także pięknym designem. Każdy rodzic może wybrać odpowiednie dla siebie, gdyż w naszym sklepie jest wiele opcji tego produktu. Są jedno i dwuczęściowe, jest możliwość zakupu z dodatkowym zapięciem na magnes, dzięki którym rękawiczki zostaną przypięte do uchwytu wózka i nie musimy obawiać się, że przypadkowo strącimy je do kałuży. Są ocieplane polarem, z futerkiem lub bez futerka, a kolorem można dopasować do wózka spacerowego, śpiworka dziecięcego lub naszego stroju. Są gładkie oraz we wzory. Widzimy więc, że ich wybór jest ogromny. 

Jednak czym dokładnie charakteryzują się mufki?

A więc najprościej mówiąc, jest to jedna większa lub dwie rękawice przypinane do wózka dziecięcego, z których można błyskawicznie wyjąć dłonie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Rękawice najczęściej są przypięte na magnesy lub zaczepy. Jest to duży plus, gdyż chcąc odpocząć na chwilkę na ławce w parku, jest możliwość łatwego odpięcia rękawic z ramy, tak aby nasze dłonie były cały czas ocieplane. Mufki są uniwersalne, więc mogą pasować do każdego rodzaju wózka, zarówno do gondoli, jak i do wózka spacerowego. Firma wózka również nie jest ważna przy wyborze naszego produktu, gdyż magnesy mogą być zapięte na grubszy i cieńszy uchwyt. Mogą być również użyte do pchania sanek. Widzimy, że inwestycja w nie sprawdzi się każdego dnia nie tylko podczas zakupów z dzieckiem, ale także podczas zabawy na śniegu. 

Czym cechują się mufki jednoczęściowe oraz dwuczęściowe rękawice z naszego sklepu?

Głównie doskonałą jakością materiałów, z których są wykonane. W szczególności zimą jest to bardzo ważne, gdyż dłonie nie mogą się pocić w nich. Oddychający materiał rękawic pozwoli korzystać z nich przy różnych warunkach pogodowych, ponieważ dopasowuje się do panujących temperatur. Chroni nie tylko podczas mrozów, ale również osłania dłonie od wiatru oraz od deszczu. Uniwersalny krój i rozmiar rękawic powodują, że będą pasować na większe męskie dłonie oraz na mniejsze kobiece. 

Nasze produkty charakteryzują się nie tylko najlepszą jakością wykonania, ale także nowoczesnym wyglądem, wpasowującym się teraźniejsze trendy modowe, w końcu będą używane każdego dnia, wiec muszą być również estetyczne. Którą rękawice Ty wybierzesz? Wybór należy do Ciebie!

Czytaj więcej