Basic Fun Cutetitos Maskotka Losowy Miś z Kocykiem Care Bears Maskotki

  Basic Fun Cutetitos Maskotka Losowy Miś z Kocykiem Care Bears Maskotki

  80,49 zł
  Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Basic Fun
  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

  Opis

  Wspaniała Przygoda z Cutetitos i Care Bears

  Odkryj magiczny świat Care Bears Cutetitos, gdzie przytulanki nabierają nowego, niezwykłego wymiaru. To nie tylko zabawki, to przyjaciele, którzy czekają, aby być odkryci. Cutetitos to serce dziecięcych marzeń - mięciutkie, barwne misie ukryte w kolorowych kocykach. Wyobraź sobie radość Twojego dziecka, kiedy rozwinie jeden z nich!

  Poznaj Nowych Miśków

  Gotów na spotkanie z szóstką uroczych przyjaciół? Każdy miś reprezentuje inną, wyjątkową osobowość. Znajdziesz tu Wish Bear, Laugh-A-Lot Bear, Hopeful Heart, Harmony Bear, Dream Bright Bear i Cheer Bear. Te urocze pluszaki to nie tylko wspaniali towarzysze zabaw, ale także okazja do poznania wartości, jakimi kierują się Care Bears.

  Zabawki dla Wszystkich

  Cutetitos to idealny wybór zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Te pluszaki są idealne do zabierania w podróże, snucia opowieści i wspólnego odkrywania świata. Czy Twój Cutetito to osoba troskliwa, bardzo troskliwa, a może super troskliwa? Sprawdź, jaki znak ma na swoim serduszku!

  Kolekcjonerska Zabawa

  Wszystkie sześć postaci z serii Care Bears Cutetitos dostępne są w tajemniczych opakowaniach. Każdy miś ma swoją unikatową kartę kolekcjonerską. Czy uda Ci się znaleźć wszystkich nowych przyjaciół?

  Idealny Prezent

  Te 18-centymetrowe pluszowe zabawki to doskonały pomysł na prezent na urodziny czy święta. Każdy z miśków ma swoją indywidualną osobowość i jest zawinięty w mięciutki kocyk, doskonały do zabaw w domowe teatrzyki.

  Bezpieczeństwo Przede Wszystkim

  Pamiętajmy, że Cutetitos nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 3. roku życia i wymagają nadzoru dorosłych.

  Twórcy Radości - Basic Fun!

  Basic Fun to twórcy, którzy wiedzą, jak dostarczać radość i zabawę. Są liderami w produkcji i dystrybucji zabawek, od klasycznych po nowoczesne. Zabawa i nauka idą tu w parze!

  Filozofia Basic Fun!

  Naszym celem jest czynienie świata bardziej radosnym i pełnym zabawy. Każdy produkt, który tworzymy, jest przesiąknięty miłością do zabawy i radością z tworzenia.

  Główne Zasady Naszej Pracy

  Praca w Basic Fun! to nie tylko obowiązki, ale przede wszystkim pasja. Staramy się tworzyć w atmosferze zabawy, marzeń i szybkiego działania.

  Odkryj Swojego Nowego Przyjaciela

  Cutetitos to nie tylko pluszaki, to prawdziwi przyjaciele, którzy czekają na odkrycie. Czy znajdziesz wśród nich magicznego jednorożca, uroczą syrenkę, czy modnego szczeniaczka? Każdy z nich ma swoją tajemnicę do odkrycia.

  Cutetitos i Care Bears - Połączenie, które Dziwi

  Odkryj Care Bears w nowej, zaskakującej formie - jako Cutetitos! Każdy z nich ma swoją „Care Spot” - osobowość, która czyni go wyjątkowym. Czy Twój nowy przyjaciel jest „troskliwy”, „bardzo troskliwy” czy „super troskliwy”? Tylko rozpakowując możesz to odkryć!

  Szczegóły produktu

  Basic Fun
  BL-00012923

  Specyficzne kody

  EAN13
  885561391848

  Opinie

  W tej chwili brak opinii klientów.

  Może Ci się przydać
  Często kupowane razem
  Dobierz w okazyjnej cenie