Basic Fun Cutetitos Maskotka Losowy Miś z Kocykiem Unicornitos Maskotki

  Basic Fun Cutetitos Maskotka Losowy Miś z Kocykiem Unicornitos Maskotki

  80,49 zł
  Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Basic Fun
  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

  Opis

  Tajemnicze Maskotki Cutetitos Unicornitos – Magiczna Przygoda dla Dzieci!

  Cutetitos Unicornitos to seria wyjątkowych, pluszowych jednorożców, które czekają na odkrycie przez dzieci! Ukryte w kolorowym kocyku o wzorze tęczy, te urocze maskotki sprawiają radość i zaskakują przy każdym rozpakowaniu. Każdy z tych pluszowych przyjaciół ma swój niepowtarzalny charakter i osobowość, którą można poznać, sprawdzając ich "gorący punkt" - ikonę w kształcie papryczki chili, umieszczoną na biodrze.

  Zaskakujące Opakowanie – Tajemnicza Niespodzianka

  Nie ma nic bardziej ekscytującego dla dziecka niż odkrywanie tajemnic! Maskotki Cutetitos Unicornitos są pakowane w tajemnicze torby, budząc ciekawość i emocje podczas odkrywania, która z postaci się w nich kryje. Każde rozpakowanie to niezapomniana przygoda i szansa na znalezienie nowego, pluszowego przyjaciela.

  Maskotki dla Każdego – Radość i Przygoda

  Cutetitos Unicornitos to doskonała zabawka dla dziewczyn i chłopców. Wśród różnorodnych postaci, jak Purplito, Shineito, czy Flowerito, każde dziecko znajdzie swojego ulubionego jednorożca. Czy jego osobowość będzie łagodna, umiarkowana, pikantna czy super ostra? To sprawia, że każda maskotka jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

  Zbierz Je Wszystkie – Wyjątkowa Kolekcja

  Seria oferuje aż 8 różnych maskotek z unikatowymi wzorami i osobowościami. Niektóre z nich są bardzo rzadkie i stanowią wyjątkowy skarb do odnalezienia. Do każdej maskotki dołączona jest karta kolekcjonerska z informacjami o nowym, pluszowym przyjacielu, w tym jego rasie, imieniu i dacie urodzenia.

  Idealny Prezent – Cudowny Świat Fantazji

  Maskotki Cutetitos Unicornitos, mające około 19 centymetrów, są idealnym prezentem na urodziny czy święta. Każdy jednorożec jest dostarczany z kolorowym kocykiem, w który można go owinąć, co sprawia, że są idealne do roli zabawkowej i wspierają kreatywną zabawę w świat fantazji.

  Bezpieczeństwo Przede Wszystkim

  Warto pamiętać, że ze względu na małe elementy, te urocze maskotki nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy. Zapewnij bezpieczeństwo swoim maluchom, wybierając zabawki odpowiednie dla ich wieku.

  Cutetitos Unicornitos to nie tylko maskotki, ale cały świat przygód i tajemnic do odkrycia. Każdy jednorożec to nowa historia i wyjątkowa postać, którą Twoje dziecko pokocha!

  Szczegóły produktu

  Basic Fun
  BL-00012936

  Specyficzne kody

  EAN13
  885561392432

  Opinie

  W tej chwili brak opinii klientów.

  Może Ci się przydać
  Często kupowane razem
  Dobierz w okazyjnej cenie