Basic Fun Misfittens Maskotka Losowy Kotek Maskotki

  Basic Fun Misfittens Maskotka Losowy Kotek Maskotki

  88,62 zł
  Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Basic Fun
  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

  Opis

  Misfitten Cats – Pluszowe Koty Pełne Niespodzianek!

  Pluszowe koty "Misfitten Cats", inspirowane popularnym memem internetowym #ifitsisits, zapraszają dzieci od 4. roku życia do wspólnych przygód. Każdy z tych kolorowych i miękkich kotków skrywa się w małym, barwnym pojemniku, z którego wystaje tylko jego ogon. Ale to dopiero początek zabawy!

  Zabawka, która rozbudza ciekawość

  Pociągnij za ogon – i zobacz, co się stanie! Futrzany przyjaciel, który się pojawi, jest dwa razy większy, niż można by się spodziewać i zaskakuje swoją niezwykłą miękkością. Ta zagadkowa zabawa stymuluje ciekawość i radość z odkrywania, nie jest tylko zabawką, ale przeżyciem, które pobudza kreatywność i zdolności motoryczne dzieci.

  Zbieraj, baw się, ucz

  "Misfitten Cats" są dostępne w różnych kolorach i wzorach, a każdy kotek ma swoją unikalną osobowość. Dzieci są zachęcane do zbierania wszystkich 12 postaci, odkrywając różnorodność i wyjątkowość świata Misfitten. Kolekcjonowanie sprzyja także wymianie społecznej między rówieśnikami i wzmacnia umiejętności społeczne. Każdy pluszak dostarczany jest w jednym z ośmiu zabawnych pojemników, które zawierają dodatkowe informacje o danym kotku.

  Ważne Wskazówki Bezpieczeństwa

  Warto pamiętać, że "Misfitten Cats" nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 4. roku życia. Rodzice powinni sprawdzać zabawki przed zabawą pod kątem małych części, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich dzieci. Dzięki temu zagwarantujesz bezpieczną i bogatą w doświadczenia zabawę.

  Kolorowa Nauka i Zabawa

  Naszym celem jest stworzenie z "Misfitten Cats" świata, który przez proste i kolorowe zabawki inspiruje dzieci do poznawania i kształtowania otaczającego ich świata. Chcemy prowadzić małych odkrywców do uniwersum, które jest żywe dzięki jaskrawym barwom, niesamowitym opowieściom i radości z gry wspólnej. Przyjaźń, zabawa i wiedza to filary tej magicznej przestrzeni.

  Poznaj "Misfitten Cats" i pozwól swojemu dziecku stać się częścią ekscytującej przygody, którą pokocha!

  Szczegóły produktu

  Basic Fun
  BL-00012985

  Specyficzne kody

  EAN13
  8057094647507

  Opinie

  W tej chwili brak opinii klientów.

  Może Ci się przydać
  Często kupowane razem
  Dobierz w okazyjnej cenie