Disney Princess Pałac piętrowy Arielki HLW95, Mattel

  Disney Princess Pałac piętrowy Arielki HLW95, Mattel

  210,57 zł
  Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

  Mattel
  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

  Opis

  W krainie marzeń z Arielką – Twoja mała księżniczka będzie zachwycona!

  Odkryj magiczny świat Arielki z zestawem zabawkowym "Zamek Ariella". Ta wyjątkowa zabawka, inspirowana kultowym filmem Disneya "Mała Syrenka", przeniesie Twoje dziecko w niesamowity świat fantazji i przygód. W zestawie znajduje się domek dla lalek, który odtwarza zarówno lądowe, jak i podwodne królestwo Arielki.

  Kreatywna zabawa w sześciu różnych miejscach

  Zabawka oferuje aż sześć miejsc do zabawy, które odwzorowują najważniejsze sceny z filmu. Twoje dziecko będzie mogło świętować na obracającym się parkiecie zamku, odpocząć w sypialni Arielki, czy też urządzić ucztę w jadalni. A w podwodnym świecie czeka basen, gdzie Arielka i jej przyjaciel Fabius mogą pluskać się do woli, korzystając z magicznej huśtawki i fontanny.

  Przygody zarówno na lądzie, jak i pod wodą

  Zestaw pozwala na odtwarzanie przygód Arielki zarówno na lądzie, jak i w głębinach morskich. Basen, wyposażony w przycisk do tworzenia bąbelków, dodaje dodatkowej radości i realności do zabawy. Twoje dziecko może też przeistoczyć Arielkę z syrenki w postać ludzką, dzięki dwóm wymiennym strojom – różowej sukni i klasycznemu strojowi syrenki, którego kolor zmienia się pod wpływem ciepłej wody.

  Rozwijaj wyobraźnię dziecka z Disney Princess

  Zabawka księżniczki Disney to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwój wyobraźni. Twoje dziecko będzie mogło tworzyć własne historie i przygody, czerpiąc inspirację z niezapomnianych opowieści Disneya. Możliwość zmiany strojów i scenariuszy zabawy sprzyja kreatywności i rozwija zdolności narracyjne.

  Zestaw, który rośnie razem z dzieckiem

  To nie wszystko – kolekcja zabawek Disney Princess umożliwia połączenie różnych zestawów, tworząc jeszcze większe królestwo do zabawy. "Zamek Ariella" to idealny początek do stworzenia własnej, rozszerzającej się krainy Disneya. Zabawka jest rekomendowana dla dzieci w wieku 3-4 lat i sprawdza się jako wspaniały prezent, który będzie rosnąć razem z Twoją małą księżniczką.

  Odkryj świat wyobraźni i przygód z Arielką – niech Twoje dziecko stworzy swoją własną, wyjątkową opowieść!

  Szczegóły produktu

  Mattel
  BL-00012971

  Specyficzne kody

  EAN13
  194735121182

  Opinie

  W tej chwili brak opinii klientów.

  Może Ci się przydać
  Często kupowane razem
  Dobierz w okazyjnej cenie