Książka o tolerancji. Włosy, Natuli

Książka o tolerancji. Włosy, Natuli

38,10 zł
Dostawa w ciągu 1-2 dni
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

Natuli
  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

Opis

Nauczmy Dzieci Różnorodności

Zastanawiałeś się kiedyś, jak nauczyć swoje dziecko tolerancji i akceptacji? Czy wiesz, że najmłodsze pokolenie może stać się siłą zmian, jeżeli tylko nauczymy je jak? Prezentujemy unikatową książkę dla dzieci, która w prosty, ale fascynujący sposób pokazuje, że różnorodność to nasz wspólny skarb.

Jesteśmy Różni i To Wspaniałe!

"Czy widzisz, jaka ona ma fryzurę?"
"Wow, jakie on ma kręcone włosy!"
"Czy to chłopiec, czy dziewczynka? Wygląda inaczej!"

Nie bójmy się różnic. Właśnie one uczą nas, że każdy z nas jest unikalny i wartościowy. A przez to, że uczymy dzieci akceptacji i samoakceptacji, dajemy im narzędzia do budowania zdrowych relacji na przyszłość.

Co To Jest Tolerancja?

Tolerancja to umiejętność współistnienia z osobami, które mogą mieć inne przekonania, wygląd czy styl życia. Nie oznacza to, że musisz zgadzać się z wszystkim, co robią czy mówią inni. To znaczy, że szanujesz ich wybory i dajesz przestrzeń do bycia sobą. Dzięki tej książce, Twoje dziecko zrozumie, że nie warto oceniać innych przez pryzmat ubioru czy koloru skóry, bo najważniejsze są wnętrze i charakter.

Poznajmy Autorki

Julia Talaga - Jest wszechstronna i pełna pasji. Nie mogła zdecydować, czy bliżej jej do literatury, czy filmu, więc robi oba! Prowadzi też ciekawe warsztaty filmowe dla dzieci. Uwaga, chodzi bardzo szybko – to z jej miłości do spacerów.

Agata Królak - Jest ilustratorką, edukatorką i laureatką licznych nagród w dziedzinie projektowania i ilustracji. Jej prace zdobiły galerie i festiwale na całym świecie. Na co dzień prowadzi Pracownię Ilustracji na Wydziale Grafiki ASP w Gdańsku.

Czym Jest Ta Książka?

To nie jest zwykła książka dla dzieci. To podręcznik pełen wartości, który wzbogaci Twoje dziecko i pomoże mu zrozumieć, jak piękny i różnorodny jest świat. Nie przegap okazji, by wprowadzić swoje dziecko w świat pełen różnorodności, akceptacji i tolerancji. Zamów już dziś!

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

EAN13
9788367288071

Opinie

W tej chwili brak opinii klientów.

Może Ci się przydać
Często kupowane razem
Dobierz w okazyjnej cenie