• -10%
Kubek 360 do nauki picia, 6m+, Strawberry Shake, B.Box

Kubek 360 do nauki picia, 6m+, Strawberry Shake, B.Box

44,72 zł
40,24 zł Zniżka 10%
Promocja kończy się za
2024-07-15 00:00:00
 • Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 49,50 zł
 • Ilość Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

  B.Box
  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

  Opis

  Odkryj nasz kubek 360: Niezależność w picu dla najmłodszych!

  Nasz kubek 360 to idealne rozwiązanie dla dzieci, które uczą się pić samodzielnie. Wyposażony w miękki silikonowy rant, aktywowany przez dotyk warg, pozwala na picie z każdej strony. Dzięki temu, dzieci mogą pić w sposób kontrolowany i bez rozlewania.

  Jak działa kubek?

  Kubek ma szerokie uchwyty, które są łatwe do chwycenia dla małych rączek. Możesz go używać w dwóch trybach: w domu i w podróży. Wystarczy przekręcić uchwyty, aby odsłonić rant do picia, a potem zablokować je, aby kubek był szczelny. Dzięki temu rant pozostaje czysty i higieniczny.

  Dlaczego kubek jest wyjątkowy?

  Przezroczysta pokrywka i kubek pozwalają rodzicom monitorować ilość wypitej wody, a dzieciom ułatwiają koordynację ręka-oko. Kubek ma pojemność 250 ml i jest odpowiedni dla zimnych i ciepłych napojów. Wszystkie elementy można myć w zmywarce i sterylizować.

  Ważne informacje:

  Bezpieczeństwo i higiena

  • Kubek można używać w mikrofalówce (bez pokrywki).
  • Nie zaleca się używania z napojami gazowanymi lub gorącymi.
  • Wszystkie części można myć w zmywarce (tylko górna półka) i sterylizować.

  Jak napełnić i zdemontować kubek?

  Aby napełnić kubek, wystarczy przekręcić pokrywkę w lewo i zdjąć ją. Po napełnieniu, zakręć pokrywkę z powrotem. Do demontażu kubka potrzebujesz tylko kilku prostych kroków. Wszystkie elementy można myć ręcznie lub w zmywarce.

  Dla jakiego wieku jest kubek?

  Zalecamy używanie kubka od 6 miesiąca życia. Ostateczna decyzja zależy jednak od indywidualnych potrzeb Twojego dziecka.

  Czy można podawać w nim mleko i sok?

  Tak, w kubku można podawać zarówno mleko matki, jak i krowie. Jeśli chodzi o soki, zalecamy ostrożność i przestrzeganie wytycznych dotyczących zdrowia jamy ustnej.

  Jak rozłożyć kubek 360 na części do czyszczenia?

  Kubek 360 można całkowicie rozłożyć na cztery oddzielne elementy. Po pierwsze, upewnij się, że uchwyty są zablokowane w pozycji do picia. Odkręć wieczko w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Następnie wyjmij silikonową uszczelkę z wieczka. Teraz możesz zdjąć uchwyty z kubka. I gotowe!

  Jak złożyć kubek 360 po czyszczeniu?

  Aby złożyć kubek, najpierw przymocuj uchwyty do kubka, dopasowując piny na kubku do rowków na uchwytach. Następnie załóż uszczelkę na wieczko, zwracając uwagę, aby strzałki na uszczelce i na wieczku były skierowane w tę samą stronę. Na koniec, zakręć wieczko na kubku.

  Czy mogę myć kubek 360 w zmywarce lub sterylizować?

  Tak, wszystkie elementy kubka 360 można myć ręcznie lub w zmywarce (tylko na górnej półce). Możesz też je sterylizować w następujących temperaturach: PP (wieczko, podstawa i uchwyty) do 100°C. Silikonowa krawędź - do 180°C.

  Dzięki naszemu kubkowi 360, nauka picia staje się łatwa i przyjemna dla Twojego malucha!

  Szczegóły produktu

  Specyficzne kody

  EAN13
  9353965010555

  Opinie

  W tej chwili brak opinii klientów.

  Może Ci się przydać
  Często kupowane razem
  Dobierz w okazyjnej cenie