Pingwin Leszek buduje psa o imieniu Adrian. Tom 1, Natuli

Pingwin Leszek buduje psa o imieniu Adrian. Tom 1, Natuli

33,33 zł
Dostawa w ciągu 1-2 dni
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

Natuli
  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

Opis

Leszek - Pingwin, który buduje marzenia

Wyobraźnia to jak magiczna skrzynia pełna pomysłów i niespodzianek. Czy wiecie, że dzięki niej możemy podróżować do miejsc, o których nawet nie śniliśmy? Właśnie o takiej wyobraźni opowiada książka o Leszku, pingwinie, który jest mistrzem wymyślania!

Leszek - niezwykły pingwin

Leszek to pingwin, ale nie taki zwykły! Ma skrzydła jak wiosła i dziób, którym opowiada najbardziej niesamowite historie. Leszek jest jak mały wynalazca. Z jego skrzydeł powstają różne dziwne i zabawne rzeczy. A największym jego dziełem jest pies Adrian. Tak, pingwin, który zbudował psa!

Świat według Leszka

W tej książce świat wygląda inaczej niż na co dzień. Tu wszystko jest możliwe, a zwykłe rzeczy stają się niezwykłe. Leszek pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia i pomysły mogą stać się prawdziwe. To historia o tym, jak ważna jest odwaga, by śnić i tworzyć.

Dla kogo ta książka?

Ta książka to zaproszenie do świata, w którym dorosły może być jak dziecko, a dziecko może być kim chce. To lektura dla każdego, kto kocha śmiać się i marzyć. Dla dzieci, które są pełne energii i dla dorosłych, którzy chcą na chwilę zapomnieć o troskach.

Twórcy książki

  • Sabine Lemire - duńska pisarka, która uwielbia tworzyć historie, które inspirują i bawią. Jest projektantką i prowadzi warsztaty dla dzieci.
  • Rasmus Bregnhøi - artysta, który swoimi ilustracjami dodaje książkom kolorów i życia. Jego obrazy można zobaczyć na wystawach na całym świecie.
  • Edyta Stępkowska - tłumaczka, która przenosi słowa Sabine i Rasmusa do naszego świata. Mieszka w słonecznej Portugalii ze swoimi kotami.

Dlaczego warto przeczytać?

Książka o Leszku to nie tylko zabawa, ale też nauka o tym, jak ważne jest być sobą i wierzyć w swoje marzenia. To opowieść, która pokaże, że każdy z nas może być wyjątkowy, tak jak Leszek - pingwin, który zbudował psa!

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

EAN13
9788367288453

Opinie

W tej chwili brak opinii klientów.

Może Ci się przydać
Często kupowane razem
Dobierz w okazyjnej cenie