• -15%
Smoczek silikonowy Start, 0-2m, Matt Linen & Powder Blue, MAM Baby

Smoczek silikonowy Start, 0-2m, Matt Linen & Powder Blue, MAM Baby

38,09 zł
32,37 zł Zniżka 15%
Promocja kończy się za
2024-07-19 00:00:00
Dostawa w ciągu 1-2 dni
 • Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 33,99 zł
  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

  Opis

  MAM Baby Smoczek z silikonu Start, 0-2m, Matt Linen & Powder Blue, 2szt.

  MAM opracowało ortodontyczny smoczek przyjazny dla skóry, który dzięki dużym otworom przepuszczającym powietrze i wyjątkowej warstwie wewnętrznej, zapewnia dziecku maksymalny komfort. Smoczek jest wykonany z silikonu MAM SkinSoft™, co gwarantuje jego wysoką jakość i trwałość. Ponadto, smoczek MAM uspokaja malucha i zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa.

  Aby zapewnić maksymalną higienę, smoczek sprzedawany jest w praktycznym pudełku do sterylizacji i przechowywania. Dzięki temu rodzice mogą łatwo i szybko zdezynfekować smoczek w kuchence mikrofalowej, co jest niezwykle wygodne i oszczędza czas.

  Budowa smoczka:

  1. TARCZKA tego smoczka jest wyjątkowo mała i lekka, a także dobrze wyprofilowana, zapewniając maksymalny komfort. Dzięki dużym otworom przepuszczającym powietrze oraz specjalnej warstwie wewnętrznej opracowanej przez MAM, smoczek jest przyjazny dla delikatnej skóry niemowląt.
  2. GUZIK na smoczku jest zaprojektowany w taki sposób, aby łatwo i szybko można go było chwycić. Ułatwia on również zaczepienie klipsa, co pozwala na bezpieczne przymocowanie smoczka.
  3. SMOCZEK MAM ma płaski, symetryczny kształt, który idealnie dopasowuje się do ust dziecka. Ten kształt został zaprojektowany we współpracy ze stomatologami, mając na celu wspieranie prawidłowego rozwoju jamy ustnej malucha.
  4. Specjalny rodzaj silikonu, jakim jest SILIKON SKIN SOFT'TM, jest łatwo akceptowany przez dzieci i zapewnia im znajome doznania. Dzięki temu niemowlęta chętnie korzystają ze smoczka, co przyczynia się do ich komfortu i satysfakcji.

  Cechy:

  • Wszystkie artykuły MAM zostały wykonane z surowców wolnych od BPA i BPS.
  • Przeznaczony dla niemowląt od urodzenia do 2 miesiąca życia.
  • Produkt sprzedawany jest w praktycznym pudełku, który umożliwia wygodną i szybką sterylizację w kuchence mikrofalowej oraz przechowywanie.

  Bezpieczeństwo:

  Współpraca z ekspertami w dziedzinie medycyny jest kluczowa dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Dopiero gdy nasi eksperci medyczni wydadzą pozytywną opinię, innowacje firmy MAM są gotowe, by trafić w ręce dzieci.

  Twoje dziecko stanowi dla Ciebie wszystko, dlatego też robimy co w naszej mocy, aby nasze produkty były pod każdym względem bezpieczne. Wiele innowacji firmy MAM jest badanych i opracowywanych we współpracy z lekarzami. Co więcej, nasze wewnętrzne standardy bezpieczeństwa i kryteria testowania produktów znacznie przewyższają obowiązujące normy.

  To właśnie te starania zdobyły uznanie Komisji Europejskiej, która w roku 2019 przyznała firmie MAM prestiżową UNIJNĄ NAGRODĘ ZA BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW. Dla nas nie ma nic ważniejszego niż wspieranie prawidłowego rozwoju niemowląt i pomaganie rodzicom w ich codziennych staraniach.

  Czy kształt smoczka jest ważny?

  Tak, ponieważ tylko smoczki o ortodontycznym kształcie zapewniają prawidłowy rozwój dziecięcych zębów i szczęk. Firma MAM współpracuje z lekarzami wskazanymi przez Międzynarodowe Towarzystwo Naukowe Badań Medycznych nad Dziećmi (ang. International Children Medical Research Society, ICMRS), projektując innowacyjne smoczki ortodontyczne odpowiadające różnym etapom rozwoju dzieci.

  Wszystkie smoczki MAM charakteryzują się symetrią: nie posiadają żadnej „góry” ani „dołu”. Dzięki temu smoczek można podać dziecku w dowolny sposób, nie martwiąc się, że zaszkodzi to rozwojowi jamy ustnej malucha.

  Smoczki MAM są bezpieczne pod względem ortodontycznym, przede wszystkim dzięki systemowi wentylacyjnemu w smoczku. Gdy dziecko zamyka usta wokół smoczka, powietrze z jego wnętrza jest wypychane przez otwór wentylacyjny, spłaszczając smoczek i dostosowując jego kształt do indywidualnego kształtu anatomicznego jamy ustnej niemowlęcia.

  Kiedy należy wymienić smoczek na nowy?

  Przed każdym użyciem należy sprawdzić smoczek, zwłaszcza jeśli niemowlę ząbkuje, i wymienić go w przypadku widocznych oznak zużycia lub przetartych miejsc. Z powodów higienicznych smoczek należy wymieniać co dwa miesiące.

  Szczegóły produktu

  Specyficzne kody

  EAN13
  9001616831140

  Opinie

  W tej chwili brak opinii klientów.

  Może Ci się przydać
  Często kupowane razem
  Dobierz w okazyjnej cenie