• Nowy
Super Things Secret Spies Hideout, Magicbox

Super Things Secret Spies Hideout, Magicbox

28,45 zł
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

SuperThings
  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

Opis

Odkryj świat SuperZings Rivals of Kaboom — nowości w świecie tajnych szpiegów!

Co kryją SuperZings Hideouts?

Zestaw SuperZings Rivals of Kaboom — tajni szpiedzy z figurką to prawdziwy skarb dla młodych detektywów i fanów przygód. Każde opakowanie skrywa jedną, niepowtarzalną kryjówkę, która jest zabezpieczona najnowocześniejszym zamkiem. Dostęp do niej mają tylko najodważniejsze dzieciaki, które potrafią odkrywać tajemnice i mierzyć się z wyzwaniami.

Tajne misje czekają

SuperZings to nie tylko zwykłe figurki, to bohaterowie i złoczyńcy, którzy na co dzień są zwykłymi przedmiotami. Każda z figurek posiada swojego rywala, co sprawia, że dzieci mogą tworzyć własne SuperTeams. Takie gry wspierają rozwój kreatywności oraz umiejętności społecznych, pozwalając na organizację wspólnych misji i zabaw w grupie. Zabawa SuperZings rozwija także zdolności strategicznego myślenia i planowania.

Zaskakujące funkcje figurki

Każda figurka z zestawu posiada unikalną zdolność zmiany koloru oczu pod wpływem gorącej wody. Dzięki temu dzieci mogą dowiedzieć się, czy ich tajny szpieg jest bohaterem, czy złoczyńcą – wystarczy zanurzyć figurkę, a oczy zmienią kolor na żółty (dla złoczyńców) lub biały (dla bohaterów). Dodatkowo, w kolekcji znajdziesz postacie z limitowanej serii, takie jak ultraczerwony Oculus Max, który również zmienia kolor w ciepłej wodzie.

Odkryj wszystkie kryjówki!

Kryjówki SuperZings są nie tylko miejscem, gdzie figurki mogą się schować przed wzrokiem ciekawskich. To również tajne centra operacyjne, gdzie planowane są nowe, ekscytujące przygody. Zbierając różne kryjówki, dzieci mają możliwość odkrycia całej mapy tajemnic Kaboom City i stworzenia własnego, bezpiecznego świata dla swoich bohaterów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Podczas zabawy należy pamiętać o bezpieczeństwie. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat z uwagi na małe części, które mogą być połknięte lub wdychane. Zawsze upewnij się, że zabawa odbywa się pod nadzorem dorosłych, szczególnie przy użyciu wody.

Odkryjcie razem z nami fascynujący świat SuperZings i pozwólcie swoim dzieciom stać się częścią niesamowitej przygody w Kaboom City!

Szczegóły produktu

BL-00013079

Specyficzne kody

EAN13
8431618012765

Opinie

W tej chwili brak opinii klientów.

Może Ci się przydać
Często kupowane razem
Dobierz w okazyjnej cenie