• Nowy
Swimtrainer Koło do Nauki Pływania 6-18 kg Czerwone

Swimtrainer Koło do Nauki Pływania 6-18 kg Czerwone

97,00 zł
Brutto
Ilość Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

  • 60 dni na zwrot 60 dni na zwrot
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy

Opis

Koło do Nauki Pływania 6-18 kg Czerwone SWIMTRAINER Freds

Dla niemowląt i małych dzieci o wadze od 6 kg do 18 kg

⭐ Czerwone koło Swimtrainer przeznaczone jest dla dzieci od 3 miesięcy do 4 lat.

⭐ Odpowiednie dla początkujących

⭐ Koło gwarantuje idealną pozycję do nauki pływania w wodzie

⭐ Pas bezpieczeństwa z regulacją zapobiegnie przewróceniu się do przodu

⭐ Nadmuchiwane podkładki zapobiegają przesuwaniu się dziecka w kole

Najczęstszą przeszkodą, która uniemożliwia naukę pływania, jest strach przed wodą. Dlatego tak ważne jest, aby jak najprędzej oswoić się z wodą. Na rynku istnieje wiele produktów, które wspomogą proces nauki pływania od najwcześniejszych chwil życia dziecka. Jednak nie każdy produkt będzie dobry jakościowo i bezpieczny dla Państwa pociech. Warto wybrać sprawdzone koło do pływania przeznaczone dla dzieci i niemowląt o wadze 6-18 kg, które sprawdzi się dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 4 lat. Dzięki SWIMTRAINER „Classic” Państwa dziecko wyrobi sobie dobry nawyk pływacki i będzie się przy tym dobrze bawiło.

Bezpieczne koło do nauki pływania dla dzieci

Koło do nauki pływania dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych: czerwonym, pomarańczowym, żółtym. Wyraziste kolory wyróżniają się na tle wody, co oprócz walorów estetycznych daje bezpieczeństwo. Dobra widoczność w wodzie to podstawa, jeśli chodzi o zdrowie i życie dziecka. Koło zapinane jest na klips. Paski na ramiona są nadmuchiwane, dzięki którym Państwa dziecko będzie w kole stabilne. To pozwoli Państwu sprawnie założyć dziecku koło SWIMTRAINER. Pas bezpieczeństwa jest regulowany. Za jego pomocą dokładnie możecie Państwo zabezpieczyć swoje dziecko i mieć pewność, że nie wypadnie z koła.

Czym kierować się przy wyborze koła do nauki pływania?

Wszystkie koła SWIMTRAINER w naszej ofercie wykonane są z polichlorku winylu (PVC). Materiał ten wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością, co sprawia, że jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ta pomoc pływacka ma aż pięć nadmuchiwanych komór, więc gdy uszkodzona zostanie jedna z tych komór, w pozostałych czterech nadal będzie powietrze i Państwa dziecko nadal będzie bezpieczne.

SWIMTRAINER "Classic" pomoże dziecku poczuć się bezpiecznie w wodzie. Koło SWIMTRAINER wspomoże pracę nóg dziecka w wodzie, co wpłynie pozytywnie na późniejszą naukę pływania. Wybór odpowiedniej pomocy pływackiej może mieć znaczący wpływ na stosunek Państwa dziecka do pływania, dlatego warto wybrać rekomendowany i sprawdzony produkt, który będzie bezpieczny i zagwarantuje dziecku dobrą zabawę.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

EAN13
4039184101100

Opinie

W tej chwili brak opinii klientów.

Może Ci się przydać
Często kupowane razem
Dobierz w okazyjnej cenie