Classic World - drewniane zabawki dla dzieci

( ilość produktów: 3 )

Classic World: Gdzie Jakość Spotyka Wyobraźnię

W 1998 roku Sofiyia, założycielka Classic World, rozpoczęła podróż, która miała zrewolucjonizować branżę zabawkową. Po zdobyciu cennego doświadczenia w pracy dla wiodącej niemieckiej firmy zabawkowej, postanowiła stworzyć markę, która dostarczy dzieciom lepszych i wyższej jakości zabawek na całym świecie. Tak narodził się Classic World, który od tamtej pory jest źródłem inspiracji dla dzieci i rodzin na całym świecie.

Osiąganie Nowych Wysokości

Do 2003 roku Classic World już ustanowił rozległą przestrzeń fabryczną o powierzchni ponad 20 000 metrów kwadratowych, zapewniając solidne możliwości produkcyjne. Dodatkowe 4 000 metrów kwadratowych zostało przeznaczonych na magazynowanie, aby zarządzać ogromnym inwentarzem. Marka rozszerzyła również swoje studio projektowe do Francji i współpracuje z międzynarodowym zespołem projektantów z USA. Z ponad 160 oddanymi pracownikami, w tym 12 projektantami, 10 inżynierami i 12 ekspertami ds. kontroli jakości, Classic World umocnił swoją pozycję jako globalny lider w dziedzinie drewnianych zabawek.

Skoncentrowani na Rozwoju Dzieci

Classic World to nie tylko zabawki; to pielęgnowanie wszechstronnego rozwoju dzieci. Zespół projektowy marki składa się z projektantów, nauczycieli, doradców ds. rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym i innych ekspertów, którzy głęboko rozumieją potrzeby dziecka. Każda zabawka jest starannie zaprojektowana tak, aby była zgodna z różnymi etapami rozwoju dziecka, zapewniając, że dzieci nie tylko się bawią, ale także rosną i uczą się.

Rzemiosło Za Każdą Zabawką

Tworzenie każdej zabawki Classic World to praca pełna miłości i wiedzy fachowej. Proces obejmuje wiele etapów, w tym szkicowanie, modelowanie, kolorowanie, sprawdzanie, testowanie i produkcję końcową. Marka ma własne laboratorium do testów fizycznych i przestrzega międzynarodowych norm bezpieczeństwa, takich jak EN71, ASTM, CPSIA i IS08124. Classic World otrzymał również czołowe certyfikaty, takie jak ICTI, BSCI, ISO9001, FSC i Disney Fama.

Zrównoważony Rozwój: Kluczowa Wartość

Od początku swojego istnienia, Classic World zobowiązał się do czegoś więcej niż tylko jakości i bezpieczeństwa. Marka traktuje poważnie swoje obowiązki środowiskowe, używając tylko drewna ze zrównoważonych źródeł i ekologicznych procesów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 451 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Super
2023-11-07
szybko sprawnie zegarek bardzo fajny

Średnia ocena: 4.91/5.0

Na podstawie: 450 opinii

pixelpixelpixelpixel