Dew

( ilość produktów: 7 )

Dew to zupełnie naturalne środki do czyszczenia i dezynfekcji, które opierają się na minerałach i wykorzystują moc elektrolizowanej wody. Jest to najlepszy wybór dla rodzin i dla środowiska, ponieważ jest całkowicie naturalny, nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, nie podrażnia, jest nietoksyczny, hipoalergiczny i bezpieczny dla skóry.

Dew zabija 99,995% bakterii, wirusów, grzybów i zarodników, co jest o 30 razy skuteczniejsze niż wybielacze czy alkohol. Produkty oparte na minerałach to kolejna generacja środków czyszczących i dezynfekujących, a Dew wzmacnia moc soli i wody, wykorzystując naukę, aby stworzyć bezpieczne, niezawodne i wysoce skuteczne środki czyszczące i dezynfekujące.

Skład produktów jest w 100% przyjazny dla środowiska. Model wielokrotnego napełniania ogranicza użycie jednorazowych tworzyw sztucznych i redukuje ślad węglowy. Każdy produkt firmy Dew nadaje się do ponownego napełnienia i wielokrotnego użytku. Pojemniki do uzupełniania są odbierane i ponownie wykorzystywane, co zmniejsza emisję CO2 aż do 5,18 kg* na pojemnik.

Produkty Dew są naturalne, silnie działające i bezpieczne w użyciu w otoczeniu rodziny i zwierząt domowych. Zapewniają, że każda powierzchnia lub przestrzeń jest czysta, wolna od wirusów i bezpieczna. Nasz model gwarantuje, że nasze produkty pozwalają na oszczędności kosztów związanych z czyszczeniem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 445 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-17
Zamówienie zostało zrealizowane szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.
2023-08-20
Polecam!

Średnia ocena: 4.91/5.0

Na podstawie: 443 opinii

pixelpixelpixelpixel