Aktywne filtry

Termosy

Dzieci są dla nas najważniejszymi osobami, od momentu ich pojawienia się na świecie. Chcemy dla nich jak najlepiej cały czas, nawet...

Dzieci są dla nas najważniejszymi osobami, od momentu ich pojawienia się na świecie. Chcemy dla nich jak najlepiej cały czas, nawet wtedy, kiedy staną się już całkowicie samodzielne. Są naszym oczkiem w głowie, kimś, kto zawsze będzie przy nas, pomimo wszelkich przeciwności losu. Dlatego staramy dawać się im wszystko, co najlepsze, co najwyższej jakości. Zapoznaj się z udogodnieniami, które pomogą Ci podczas pierwszych lat Twojego malucha, ale także jemu, kiedy pójdzie już do szkoły!

Idealne do szkoły, w podróży lub na wycieczkę

Pewne jest to, że chcemy, aby nasze dziecko dobrze się odżywiało. Staramy się zawsze dawać mu wartościowe posiłki, które będą ciepłe i pyszne. Dzieci zaczynające chodzić do szkoły wcale nie muszą rezygnować z obiadków od mamy. Wystarczy zaopatrzyć się w przedmioty, które pozwolą im poza domem zjeść wartościowy i ciepły posiłek.

Takim przedmiotem jest termos na jedzenie dla dzieci. Będą one świetną alternatywą nie tylko w czasie szkoły, ale także podczas dłużej podróży samochodem, czy podczas wycieczki, gdzie nie będziecie mieli czasu na zjedzenie posiłku. Najlepszym termosem na jedzenie będzie ten, który ma kilka przegródek. Dzięki temu nie tylko schowacie tam posiłek dla dziecka, ale także dla siebie samego lub i zupę, i drugie danie dla Waszej pociechy.

Na rynku jest również wiele termosów, które pozwalają na jedzenie wprost z niego, dzięki czemu nie będzie trzeba brudzić dodatkowych naczyń lub ich ze sobą przewozić, co nie zajmie niepotrzebnego miejsca w plecaku, czy podróżnych bagażach. Wiele takich produktów posiada również torbę w zestawie, już z rączką, która sprawi, że przenoszenie termosu z miejsca na miejsce będzie czynnością bardzo łatwą i wygodną dla rodzica, ale także dla jego potomstwa. Są także termosy, które same w sobie posiadają wygodną rączkę i nie potrzebują dodatkowego pokrowca. W niektórych z nich dodane są także sztućce, które idealnie mieszczą się wewnątrz produktu, dlatego dziecko będzie mogło jeść wprost z termosu

Termos dla dzieci na herbatę — kto nie uwielbia napić się ciepłej herbatki podczas przerwy?

Taki termos powinien być idealnie zrobiony, aby nie uczulić dziecka, czy nie wprowadzić do napoju szkodliwych substancji. Najlepszym materiałem wykonawczym takiego produktu jest z pewnością stal nierdzewna. Jak jej sama nazwa wskazuje, jest ona odporna na rdzę oraz na inne urazy mechaniczne, dzięki czemu może nawet rosnąć z dzieckiem!

Termos tego typu jest najlepszy, ponieważ można kupić jeden wtedy, kiedy dziecko zacznie pić samodzielnie i będzie z nim nawet przez parę lat. Należy zwrócić uwagę na to, żeby miał on wymienne końcówki — miękki ustnik, dla dzieci, które osiągnęły 6 miesięcy, twardy ustnik, dla dzieci od 12 miesięcy wzwyż oraz słomka, dla dzieci od 18 miesięcy wzwyż.

Należy pamiętać oczywiście o tym, iż stal może się nagrzewać, dlatego nie należy dziecku podawać bezpośrednio do rąk przedmiotu, do którego nalany został wrzątek. Można nalać gorącą wodę lub wrzątek i chwilę odczekać, aby zawartość nieco ostygła. Do termosu oczywiście można wlewać też zimne napoje. Dobrze skonstruowany ustnik, czy słomka, pomogą dziecku w wygodnym piciu oraz dobrze będą kształtować szczękę malucha.

Idealnym termosem na napoje będzie również ten, który posiadać będzie podwójną ścianę izolacyjno-próżniową. Wówczas ciepło wewnątrz produktu zostanie zachowane na dłużej. Jeżeli Twoje dziecko w szkole ma aż 8 godzin lekcyjnych — herbata będzie ciepła aż przez 8 godzin lekcyjnych!

Dlaczego warto zaopatrzyć się w termos obiadowy dla dzieci/termos dla dzieci na herbatę?

Odpowiedź jest prosta — dzięki takim produktom dziecko szybciej nauczy się być samodzielne, a także będzie mogło dłużej cieszyć się świetnym smakiem maminego obiadu, który nie straci swojej pożądanej temperatury. Rodzic nie będzie musiał martwić się o to, że jego maluch nie zje lub zje zbyt zimny obiad — dzięki odpowiedniemu termosowi do takiej sytuacji nie dojdzie!

Zadbaj o swoje dziecko i jego zdrowie — wejdź w posiadanie termosu obiadowego i termosu na herbatę już teraz i ciesz się spokojnym i zdrowym wzrostem swojej pociechy!

Czytaj więcej