Aktywne filtry

Zestawy naczyń

Naczynia i sztućce dla dzieci — by Twojemu maluchowi jadło się lepiej

Dla niemowlaka każdy posiłek jest bardzo istotny....

Naczynia i sztućce dla dzieci — by Twojemu maluchowi jadło się lepiej

Dla niemowlaka każdy posiłek jest bardzo istotny. Często równie ważne jak to, czym karmimy dziecko, jest sposób, w jaki danie zostaje podane. Dobór odpowiednich naczyń i sztućców dla najmłodszych to kluczowa sprawa, nie tylko ze względów estetycznych, ale i z powodu bezpieczeństwa.

Naczynia dla niemowlaka — jakie wybrać?

Zestaw naczyń dla niemowlaka nie może być przypadkowy. Wybierając talerze czy miseczki, należy kierować się podstawowymi kryteriami: bezpieczeństwem dziecka oraz walorami estetycznymi. Nasze produkty spełniają oba te wymagania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zestawy naczyń bambusowych oraz silikonowych, a więc wykonanych ekologicznie i z materiałów, które eliminują ryzyko przypadkowego potłuczenia naczyń. Bambusowe i silikonowe naczynia nietrudno jest utrzymać w czystości – myje się je łatwo i szybko, zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Te wykonane z silikonu bez problemu nadają się również do podgrzewania jedzenia w mikrofalówce. Ponadto nasze naczynia dla dzieci utrzymane są w jasnych, pastelowych kolorach, które będą atrakcyjne dla oka maluchów.

W naszej ofercie, oprócz klasycznych talerzyków czy miseczek, znajdziecie Państwo również zestawy obiadowe dla dzieci. W skład zestawów wchodzą komplety naczyń i sztućców, niezbędnych do prawidłowego odżywiania każdego dziecka na wczesnych etapie rozwoju. Zestaw do jedzenia dla niemowląt to dużo prostszy i bardziej ekonomiczny wybór, niż kupowanie każdego naczynia osobno.

Sztućce dla niemowlaka – jakie są najbardziej odpowiednie?

Dopasowane do potrzeb i wymagań malucha naczynia to tylko połowa sukcesu. Następnym krokiem powinno być zaopatrzenie się w odpowiednie sztućce dla niemowląt. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zestawy sztućców, spełniających podstawowe normy bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Nasze łyżeczki, widelce i noże wykonane są z bezpiecznych dla dziecka materiałów – plastiku, silikonu oraz stali szlachetnej. Sztućce nie są ostre, co eliminuje ryzyko przypadkowego okaleczenia. Dodatkowym atutem jest ich kształt – krągłe, opływowe sztućce idealnie dopasowują się do dziecięcej buzi, dzięki czemu proces jedzenia przebiega bez problemów. Ze względu na swój kształt i wykonanie, są również wygodne do trzymania w dłoni, zarówno przez dziecko, jak i rodzica. Podobnie jak naczynia dla niemowląt, również i sztućce są łatwe w utrzymaniu czystości.

Zestaw do jedzenia dla niemowląt — dlaczego warto go posiadać?

Każde dziecko lubi dobre jedzenie podane w odpowiednim dla niego naczyniu. Oferowane przez nas dziecięce zestawy do jedzenia to nie tylko doskonałe wyposażenie domu rodzica każdego niemowlaka. To przede wszystkim komfort. Zestawy naczyń są łatwe w składowaniu, nie zajmują dużo miejsca w domu. Niewątpliwym atutem jest na pewno również łatwa możliwość, zabrania ich na wszelkie wycieczki bądź wyjścia poza dom, bez ryzyka uszkodzenia czy potłuczenia. Dzięki temu maluch podczas spaceru będzie mógł cieszyć się komfortowo zjedzonym obiadkiem ze swojego ulubionego talerzyka lub miseczki. W transporcie z pewnością pomogą dedykowane torby i plecaki, wykonane z wytrzymałych materiałów, oraz pojemniki termiczne, zachowujące temperaturę pokarmów i napojów. Transportery i pojemniki termiczne również dostępne są w kilku wariantach i kolorach, dzięki czemu z pewnością znajdziecie coś, co wpasuje się w Wasze gusta.

Szukając idealnego zestawu obiadowego dla niemowlaka, w naszym asortymencie macie Państwo do wyboru różne warianty kolorystyczne oraz wiele kształtów sztućców. Z pewnością znajdziecie Państwo coś, co zadowoli zarówno Was jak i Wasze pociechy. Odpowiednio podany posiłek może sprawić, że dziecko będzie jadło dużo chętniej, a po skończonym jedzeniu na jego buzi pojawi się szeroki uśmiech. Wybierając nasze produkty, stawiacie Państwo na jakość i komfort, zarówno w przypadku podawania jedzenia, jak i w późniejszym składowaniu naczyń i sztućców oraz dbania o ich utrzymanie.

Czytaj więcej