Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Reflo — skuteczny i bezpieczny kubek do nauki picia

( ilość produktów: 4 )

Życie młodych rodziców to niekończące się pasmo dylematów, z których ogromna część dotyczy prawidłowego karmienia malucha. Z tym tematem wiąże się też używanie sprzętów, które będą proste w obsłudze, bezpieczne, a jednocześnie nie zaburzą prawidłowego przebiegu rozwoju. Niewłaściwe odruchy nabyte we wczesnym dzieciństwie mogą bowiem skutkować długofalowymi problemami. Kubek Reflo nie tylko uczy dobrych nawyków, ale również eliminuje późniejsze kłopoty.

Kto wymyślił kubek Reflo

Jak wiele artykułów dla dzieci, kubek Reflo powstał w odpowiedzi na konkretną potrzebną. Stworzyli go i opatentowali amerykańscy rodzice, którzy chcieli, aby ich dziecko skutecznie nauczyło się pić z kubka dla dorosłych, unikało nabywania niewłaściwych nawyków, a przy tym nie musiało się obawiać nieprzyjemnego wylewania płynu z naczynia. I jak to często bywa, najprostsze rozwiązanie okazało się najskuteczniejsze, czego dowodzą liczne nagrody, jakie otrzymuje.

Jak działa kubek Reflo

Kubek treningowy Reflo wygląda jak zwykłe naczynie wykonane z kolorowego, półprzejrzystego plastiku. Tajemnica jego skuteczności tkwi jednak w specjalnej wkładce, która ułatwia kontrolowanie ilości wypływającego napoju. Wkładka ta umożliwia picie z każdej strony, a jednocześnie zapobiega wylewaniu się cieczy. Kubek do nauki picia Reflo tym jednak różni się od innych tego typu gadżetów, że od razu uczy dziecko naturalnego ułożenia języka, właściwego oddychania podczas picia oraz prawidłowego połykania. 

Po pierwsze bezpieczeństwo

Kubek Reflo jest produktem całkowicie bezpiecznym. Produkowany wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, spełnia najwyższe standardy. Jego prosta konstrukcja pozwala na swobodne mycie wszystkich elementów, Nie ma w nim żadnych zakamarków, w których mógłby gromadzić się brud czy resztki jedzenia. Można go myć w zmywarce, jednak nie należy wyparzać. Najnowsza linia produktów obejmuje także kubki nietłukące. Kubek ma ergonomiczny kształt, który pozwala na swobodne chwytanie go małymi rączkami.

Specjaliści polecają kubek Reflo

Specjaliści tacy jak ortodonci, logopedzi i neurologopedzi są zgodni: kubek Reflo stanowi wyjątek na rynku artykułów dla dzieci, ponieważ nie zaburza prawidłowego rozwoju zgryzu czy aparatu mowy. W przeciwieństwie do popularnych bidonów z dziubkami, słomkami czy uszczelkami, kubek Reflo nie utrwala mechanizmów ssania, natomiast w sposób naturalny pozwala przejść do właściwego połykania, potrzebnego do prawidłowego rozwoju mowy.

Nie tylko dla maluchów

Kubek Reflo, oprócz swoich właściwości treningowych, może też mieć inne zastosowania. Poleca się go dzieciom z zaburzeniami rozwoju, osobom niepełnosprawnym, starszym i obłożnie chorym. Pozwala on unikać przypadkowego rozlewana płynu, a jednocześnie jest poręczny i łatwy w użyciu. Przejrzysty plastik pozwala zawsze prawidłowo ocenić ilość napoju w środku. Kubek ten może okazać się również praktyczny w podróży czy na przyjęciu w plenerze, ponieważ plastikowa wkładka zapobiega wpadaniu owadów do środka.

Podsumowanie

Jeśli jesteś rodzicem, który chce dbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka, a jednocześnie cenisz proste, sprawdzone rozwiązania, kubek Reflo powinien zaspokoić Twoje oczekiwania. Nie musisz się już dłużej zastanawiać, wybierz Reflo.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 436 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-22
Szybko, sprawnie !
2023-06-25
Szybka realizacja, produkt zgodny z opisem.

Średnia ocena: 4.91/5.0

Na podstawie: 435 opinii

pixelpixelpixelpixel